Kavga Haberleri

Kavga Haberleri

SP ve Elon Musk’ın sürdürülebilirlik kavgası

SP’nin Tesla’yı sorumluluk sahibi şirketler listesinden çıkarması Musk’ı çıldırttı. “Musk, Exxon’un ilk 10’da olduğu listeye Tesla giremedi” diyerek SP endeksini “aldatmaca” olarak nitelendirdi.

Dövizle ödeme yasağı kur kavgası başlattı

19 Nisan’da yürürlüğe giren dövizle ödeme yasağı piyasada kur kavgasının fitilini ateşledi. Özellikle hammaddesi dövize endeksli sektörlerde işletmeler, ödeme günü hangi kurun kabul edileceği noktasında ihtilaflar yaşıyor.

Erdoğan: İBB yönetimi PKK'yı belediyeye dolduruyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'daki iftar programında konuştu. Kılıçdaroğlu'nun kavga için geldiğini ve asıl niyetini gizlemediğini belirten Erdoğan, "İBB yönetimi PKK'yı belediyeye dolduruyor" dedi.

Ankaralı Şoför Esnafına Yakışmadı

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası 22. Olağan Genel Kurul Seçimlerinde mevcut başkan Mehmet Yiğiner'in uzun konuşmasına tepki gösteren diğer adaylar kürsüye çıktı. Yakışmadı Ankaralı şoför esnafına...

Ağrı ve İstanbul'un Ekmek Kavgası

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı'da yüz bin ekmeğin yarından itibaren 1,40 liradan satışa sunulacağını belirterek, "İstanbul Halk Ekmek eğer bizim maliyetlerimizde üretemiyorsa biz ekmek üretip oraya gönderelim diyeceğiz ama ayıp olacak" dedi.

Yem kavgası fiyatları uçurdu: Bir senede yüzde 70 zam

Hayvan yemi fiyatları geçen yıla göre yüzde 70 arttı. Üretici tarafı zamların stokçuluktan kaynaklandığını belirtirken, yemciler ise fiyatların döviz ile doğrudan alakalı olduğunu söylüyor. TMO'nun ise piyasaya müdahalesi sürüyor.

Kuaför ortaklar arasında kavga: 2 yaralı

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, kuaför dükkanı işleten 3 ortak arasında para meselesi yüzünden çıkan kavgada, 2 kişi bacaklarından yaralandı. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.

Nevşehir’de Esnaf İle Afganlar Birbirine Girdi

Nevşehir Eski Sanayi Sitesinde Afgan uyruklu vatandaşlar ile bir esnaf birbirine girdi. Gerilimin tırmandığı olaya polis müdahale etti.

Miras kavgası dev şirketi bitirdi

Demir çelik sektörünün önemli oyuncularından biri olan Eyüboğlu Ailesi’nde bir süredir yaşanan miras kavgası, dev grubu yok olmanın eşiğine getirdi. Mahkeme, grubun amiral gemisi olan EPAŞ Endüstri Mamulleri AŞ’nin tasfiyesine karar verdi.

Afirin Zeytinyağı Kavga Çıkardı

Çinçin, Afrin zeytinyağında Tarım Kredi Kooperatifi tekeline son verilmesi, ticaretin önünün açılması gerektiğini söyledi.

Esnaf Yoruldu Beyler

Ramazan ayı geldi çattı. Vergiler kapalı dükkanlar, paket servis sayısı düştü...Maliyetler yüksek...Bir de kayıkçı kavgasını aratmayacak siyasi polemikler...Esnaf ve sanatkar ekmeğine bakmak istiyor...

Eskişehir Esnafı Tedirgin

Eskişehir merkezde elektronik ürünler satan bir dükkâna giren ve rahat tavırları ile 15 bin TL değerinde ürün çalan hırsızların kendi aralarında kavga etmesi, sigara molası vermesi pes dedirtti. Olayın ertesi günü bir diğer esnafın da iş yeri kapısının zorlaması bölgede tedirginlik oluşturdu.

Dolmuş Esnafına OTURGİT'ten Mesaj Var

Oturgit firması yetkilisi “Biz yaptığımız işin esnafı olumlu ya da olumsuz bir yansıması olduğunu düşünmüyoruz. “ dedi. 

Dolmuşçulardan Esnaf Odasına Tepki Büyüyor

Dolmuşçuların "Otur Git" kavgası büyüyor. Esnafın oda başkanlarına sosyal medyadan tepki göstermesiyle birlikte gözler oda başkanlarına döndü.

Kavga bildiğiniz Gibi Değil

Pandemi ile mücadeleyi bir kenara bırakan İstanbul İnternet kafeci esnafının gündemine oturan karşılıklı tartışmaların kapağını kaldırdık. İddialar, suçlamalar, cevaplar yakında esnafhabertv.com'da

Kavganın Tarafları Konuştu

İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası başkanı Ümit Büyük'ün 'Kuaför" olmakla suçladığı Fırat Çağlar Özer www.esnafhabertv.com'a konuştu. Tartışmanın diğer konu başlıklarını yakında okuyucularımıza aktaracağız.

İş Başa Düştü

Kıbrıs Türk Esnaf ve Sanatkarlar Derneği, (KTEZO) Yönetim Kurulu yaptığı yazılı açıklamasında “Bir gün meclis başkanlığı sorun oluyor, bir gün hükümet, bir gün üst kurulun aldığı kararlar… Bir gün parti içi kavgalar, bir gün de seçim kavgaları. Sonu yok, sonun geleceği de yok." dedi.

Pazarcı Esnafına Yakışmadı

Olmaması gereken bir olayla  pazarcı esnafı arasında çıkan kavgada ikisi ağır 5 kişinin yaraland

Yakışmadı Usta

Konya'da iki komşu esnaf arasında park yüzünden çıkan kavga önce hastaneye sonra karakola taşındı

İYİ Parti'de FETÖ Kavgası

Esenler'de "yan bakma" kavgası

Meclis'te yumruklu kavga

Arazi Kavgası