Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

Geç Kaldın Kemal Bey Ya !

Kemal Kılıçdaroğlu zorda kalan esnaf için bayram öncesi iki gün dükkanların açılmasını ancak arife gününden bir gün önce talep etmesi dikkat çekti.

CHP Lideri Esnaf Çocuklarıyla Buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, esnaf çocukları ile buluştu

Keşke Esnaftan Alsaydınız Bari ... Çok Ucuza Satardı

Ticaret Bakanlığı Bakan Ruhsar Pekcan'ın firmasından alınan dezenfektan için "üretici Nanoksia Biyoteknoloji firmasından yapılan 507.880 TL’lik dezenfektan tedariği, direkt üretici firma yerine en iyi fiyat veren ikinci firma tarafından temini gerçekleşseydi 853.600 TL’ye tekabül edecektir." denildi.

Esnaf Yoruldu Beyler

Ramazan ayı geldi çattı. Vergiler kapalı dükkanlar, paket servis sayısı düştü...Maliyetler yüksek...Bir de kayıkçı kavgasını aratmayacak siyasi polemikler...Esnaf ve sanatkar ekmeğine bakmak istiyor...

'Orta direğimiz esnaf güçlendirilecek’ vaadi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun TBMM CHP Grup Toplantısında yaptığı konuşmada esnafın sorunlarına da değindi.

20'yi aşkın vekil o ilde sokak sokak dolaşıp esnafı dinleyecek

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın başkanlığında milletvekilleri ve PM üyelerinden oluşan heyet, Isparta’da esnaf, çiftçi, sendikalar, meslek örgütleri, ticaret odaları, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Isparta’nın sorunlarını Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na rapor olarak verecek.

Esnafın borcunu erteliyorlar ama daha yüksek faizle

Kılıçdaroğlu: Esnaf kardeşlerime Esnaf Kefalet Kooperatifinden veya Halk Bankasından veya diğer bankalardan kredi verildi güzel. Kredileri aldılar, ödeyemediler dükkanlar kapalı. Efendim erteleyeceğiz bunu ama daha yüksek bir faizle.

Yandaşın 18 milyarını sil, 1,3 milyon esnaftan faiziyle al!

Kılıçdaroğlu: Kendi yandaşlarına gelince bakın sadece İstanbul havaalanına iki yıllık kirayı sildiler almıyoruz dediler. Ne kadar? 18 milyar lira. Siliyorum dedi, almıyorum dedi. 1 milyon 300 bin esnaf var. Hayır parayı vereceksin faiziyle beraber vereceksin

Asgari ücret artarsa esnaf da kazanmış olur

Kılıçdaroğlu: Bakın bizim belediyelerde asgari ücret 3 bin 100 lira. Ama hükümet asgari ücreti 2 bin 800 küsur lira belirledi. En küçük belediyemiz bile asgari ücret olarak 3 bin 100 lira işçisine veriyorsa, hükümet kendi işçisine, kendi belediyelerinde eğer bunu yapamıyorsa bir sorunumuz var demektir.

Esnafa ve çiftçinin kredi faizlerini tamamen silme vaadi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, esnafa ve çiftçiye aldıkları kredilerin faizlerini tamamen silme vaadinde bulundu

Esnafın problemi Çalar Saat'te masaya yatırıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fox TV'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programının canlı yayın konuğu oldu. 

Esnafla buluştu, emekli kahvesine uğradı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kırıkkale programı kapsamında esnaf ile buluştu, emekli kahvehanesinde emeklilerin de talep ve sorunlarını dinledi.

Şu 17 maddeyi yapın esnafın sorunu çözülür dedim gene olmadı

Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Kırıkkale Kültür Merkezi'nde düzenlenen Kanaat Önderleri Toplantısı'nın açılışında konuştu. Kılıçdaroğlu, konuşmasında esnafın sorunlarına ve çözüm yollarına ilişkin de açıklamalarda bulundu.

Esnafın parası yoksa devlet de yüzüne bakmaz!

Kılıçdaroğlu, 9 maddelik Acil Güven Artırıcı Tedbirler Önerisi'ni açıkladığı grup toplantısında hem önerileri sıralarken hem de konuşmasının kalan kısmında esnafın sorunlarına da dikkati çekti. 

CHP: Esnaf, mikro işletme ve KOBİ’lere kaynak tahsis edilsin

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan 9 maddelik Acil Güven Artırıcı Tedbirler Önerisi...

Bahçeli: Kılıçdaroğlu bakkala girmez, manavı görmez, marangozu tanımaz...

Devlet Bahçeli, 10'uncu kez MHP Genel Başkanı seçildiği 13. Olağan Büyük Kurultay'da, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na esnaf üzerinden verdi veriştirdi

'Saray beslemeleri mutlu, esnaf ve çiftçi perişan'

Kılıçdaroğlu:Sadece bir avuç azınlık, saray ve beslemeleri; onların hiçbir şikayeti yok, bir yerden değil en az beş yerden maaş alıyorlar, bir elleri yağda, bir elleri balda. Ama esnaf perişan, çiftçi perişan, emekli perişan.

'Saraylardan reformlar ancak bu kadar...'

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın açıkladığı Ekonomi Reform Paketi'ni yerden yere vurdu

13 maddede buhrandan çıkış reçetesi

Kılıçdaroğlu Türkiye'nin ekonomik buhrandan nasıl çıkacağını 13 maddede açıkladığı TBMM grup toplantısında esnafın sorunları ve çözüm önerilerine de geniş yer ayırdı.

CHP heyeti Şanlıurfa'da esnafla buluşacak

CHP heyeti; esnaf, çiftçi, sendikalar, meslek örgütleri, ticaret odaları, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Şanlıurfa’nın sorunlarını Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na rapor olarak verecek.

Esnaftan Kılıçdaroğlu'na: Bin lirayı pazar harçlığı diye vermişler

CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sorunlarını anlatan İzmirli hal esnafı “İşimiz eskisi gibi değil. Bin lira diye veriyorlar ama bin lira neyin parası onu da çözemiyoruz. Bin lirayı pazar harçlığı diye vermişler” dedi.

Kılıçdaroğlu'nun sorusuna dönerci esnafı yanıt vermekte zorlandı

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Uşak’ta esnafın sorunlarını dinledi. Dönerci esnaf Kılıçdaroğlu’nun “Hangisine daha çok talep var?” sözüne yanıt vermekte zorlanarak, tavuk döneri işaret etti. Esnaf, “Şartlar biraz bu halde” dedi.

Kılıçdaroğlu Uşak'ta esnaf, besici, çiftçi ile buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Uşak'ta esnaf ziyareti yaptı, besiciler ve çiftçiler ile bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu genel merkezde esnafın ardından emeklilerle buluştu

Genel Merkezde sık sık esnaf temsilcilerini kabul eden CHP lideri Kılıçdaroğlu bu kez emeklilerle buluştu

Kılıçdaroğlu Avcılar'da esnaf ziyareti yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avcılar kentsel dönüşüm bölgesinde incelemelerde bulundu, esnaf ziyareti yaptı.

Kılıçdaroğlu'ndan Kadıköy'de esnaf ziyareti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Kadıköy'de esnaf ziyareti yaptı.

O parayla 1,3 milyon esnafın, 13 milyar liralık borcunu silebilirdik

Kılıçdaroğlu, Merkez Bankasının 128 milyar dolarının nereye gittiğini sorarak bu parayla neler yapılabileceğini sordu: 1 milyon 300 bin esnafın, 13 milyar liralık kredi borcunun tamamını silebilirdik. Yine para bitmiyor....

Kılıçdaroğlu'ndan 'Erbakan'ı anma' toplantısında esnaf mesajı

Merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan’ı Anma Programına katılan CHP lideri Kılıçdaroğlu konuşmasında esnaf ve müteşebbisin durumunu da dile getirdi.

Sadece Aksaray'da 90 zincir market var, esnaf felç!

Kemal Kılıçdaroğlu, çıktığı dert dinleme turunun ilk durağı Aksaray’da, geçim derdi altında ezilmiş kitle buldu. Çiftçi İbrahim Acar, memleketteki gelir uçurumunu ve bölünmüşlüğü "Aynı gemideyiz ama onlar güvertede biz depodayız" sözleriyle özetledi.

Kılıçdaroğlu motokuryelerle buluştu

CHP lideri Kılıçdaroğlu, sorunlarını ve taleplerini dile getirmek üzere, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile CHP Genel Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyen motokuryeler ile görüştü.