Mazot Haberleri

Mazot Haberleri

Tarımsal Üretimde Kuraklık ve Afet Çanları

Tarımsal üretimi önce girdi maliyetlerindeki artış sonra kuraklık ve afetler zorladı. Türkiye'nin söz sahibi olduğu pek çok tarımsal üründe rekolteler düşüyor. Geçen üretim yılını da benzer sorunlarla geçiren üreticinin nefesini bu yıl orman yangınları, aşırı kuraklık ve seller kesti.

Lübnan'da işler iyice kötüye gidiyor! Mazot dağıtımı durduruluyor

Lübnan Enerji Bakanlığı, mazot stokunun tükenmesi halinde acil durum ve güvenlik güçlerinin ihtiyaçları dışında dağıtımını durduracağını bildirdi.

'Akaryakıta tavan fiyat' esnafa nefes aldıracak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Türkiye'nin tüm illerinde akaryakıtta tavan fiyat belirleme kararı aldı.

Pes! Nakliyeci ve kamyoncu esnafı 27 çeşit vergi ödüyor! 

CHP'li Tüzün: Bu ülkede en çok vergi veren esnafların başında nakliyecilik ve kamyonculuk sektörü gelmektedir. 27 çeşit vergi ödemektedir, nakliyecilik işi yapan bir firma devlete 27 çeşit vergi ödemektedir

Hibe, faizsiz kredi, kira, mazot ve gübre desteği çağrısı

Saadet lideri Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı’na “Aylardır ekmek teknesi kapalı olan esnaflarımıza ve artık toprağını işleyemez hale gelen, haciz üstüne hacizle perişan olan çiftçilerimize; hibe, faizsiz kredi, kira, mazot ve gübre desteği gibi somut desteklerle devletin yardım elini uzatacağına dair müjdeler olsun” çağrısı yaptı.

Halk otobüsü esnafı zorda, mazottan ÖTV alınmasın

CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, biçok ilde olduğu gibi seçim bölgesinde de taşımacılık yapan esnafın ciddi sıkıntı içinde olduğunu bildirdi.