Mhp Haberleri

Mhp Haberleri

Fiyatı Ya İndirin Ya da Ekmek Yiyemezsiniz !

Ankara'da MHP’li Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından zincir marketler A101 ve BİM’e yönelik fahiş fiyat denetimi gerçekleştirildi.

Bahçeli TÜSİAD'ı hedef aldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TÜSİAD'ın ekonomi politikalarında 'kurallara dönülmeli' açıklamasını hedef aldı.

Devlet Bahçeli'den OHAL ve ekonomi açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'OHAL' iddiaları ve ekonominin gidişatıyla ilgili açıklama yaptı. "OHAL’den bahsetmek gafilliktir, şuursuzluktur" diyen MHP lideri, "Dönemsel sorunlar geçicidir, kısa süre sonra her şey eskisinden daha iyi olacaktır" iddiasında bulundu.

Bahçeli'nin kurmayından kur analizi

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Bazı odaklar döviz kurundaki ekonomik gerçeklerle bağdaşmayan suni dalgalanmaları istismar etmektedir" dedi. Akçay, doların artışının "psikolojik algı operasyonlarıyla olduğunu" öne sürdü.

Bahçeli'den kur açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin bugün gerçekleştirilen MYK'sı sonrası açıklamalarda bulundu.

MHP'den asgari ücret açıklaması

Asgari ücretle ilgili açıklamada bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, "İnşallah vatandaşlarımızı memnun edecek, piyasa koşullarında vatandaşlarımızın elini güçlendirecek ve gelir dağılımındaki eşitsizliği azaltacak ve katkı sağlayacak gayretlerin de nihayete erdirilmesini hepimiz umut ediyoruz" dedi.

“Milletimize ve memleketimize karşı sorumluluğumuz var'

Kayseri OSB Başkanı Nursaçan ve yönetim kurulu üyeleri MHP İl Başkanı İncetoprak’ı ziyaret etti.

Zeytinin Bereketi Rakamlara Yansıyacak

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, zeytin destekleme rakamlarında Tarım ve Orman Bakanlığından bir artış bekleriklerini söyledi.

Baba Çakıcı İçin Beste

Kamuoyunu son günlerde yaptığı videolarla gündeme gelen Sedat Pekeri tartışırken bir video da Alaattin Çakıcı cephesinden geldi.

Esnaf Başkanının Telefonlarına Çıkmıyor

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, telefonlarını açmayan Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker’i sert dille eleştirdi. Altındal, olayı hadsizlik olarak nitelendirdi.

Pazarcı esnafına zincir market-belediye presi!

MHP'li Yılmaz: Normalleşmeyle birlikte tezgâhlarına dönen pazarcılar bir yandan marketlerle yarışmaya çalışmakta, diğer yandan belediyelerin kaprisleriyle uğraşmaktadır.

Bahçeli: Kılıçdaroğlu bakkala girmez, manavı görmez, marangozu tanımaz...

Devlet Bahçeli, 10'uncu kez MHP Genel Başkanı seçildiği 13. Olağan Büyük Kurultay'da, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na esnaf üzerinden verdi veriştirdi

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz

Bahçeli "MHP serbest piyasayı kabullenmektedir. Orta sınıfı güçlendirecek, mili burjuvaziyi teşvik edecek sistem hayal değildir. Yeni yerli, milli bir ekonomik sistemin ihyası ve inşasıdır. Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz. Başkalarını koyduğu kurallara uyarak ancak karın doyururuz." dedi.

Ankara Bu Soruyu Konuşuyor?

Uluslararası kuruluştan AK Parti ve MHP'yi şok edecek anket

Bir yılda 100 bin esnaf kepenk kapatırken ekonomik buhran iktidar ortaklarını derinden etkilemişe benziyor. Zira uluslararası kuruluşun anket verilerine göre AK Parti'nin oy oranı yüzde 17-20, MHP 4-6 bandında.

Esnaf Dağa Çıksın !

25 yıldır Tokat’ta Karadeniz Pastanesini işleten Ömer Aydınoğlu 100 yıl aşkındır pastacı bir ailenin üçüncü kuşak pastacı ustası...Neden esnafı dağa çıkmaya çağırdığını kendisi anlatıyor.

İktidar ortağı MHP'den 'Sicil affı şart' mesajı

MHP'li Fendoğlu: KOBİ ve esnaflarımızın yaşanabilecek her türlü dar boğazdan kurtarabilmek, banka kredi notlarının düzenlenmesi için sicil affının sağlanması gerekmektedir.

CHP esnaf için tüm yurtta sahada, AKP-MHP'liler nerede?

CHP'li Salıcı: CHP ülke genelinde esnafa yönelik çalışma başlattı. Ekonomi masaları kuruldu, ziyaretleri yapıldı. Belediyelerimiz, örgütlerimiz vatandaşın yarasına merhem olmak için çalışırken AKP’liler, MHP’liler  nerede?

Yandaşın borcu sıfırlanırken esnaf nefes alamaz duruma geldi

HDP Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul, "AKP ve MHP ittifakı, bir taraftan yandaşlarına para aktarırken, onların borçlarını sıfırlarken, onların borçlarını silerken -bunlar ortada, gizli saklı rakamlar değil- küçük esnafın hiçbir sorununa maalesef derman olmadılar" dedi.

MHP'den 'herkes normalleşme bekliyor' mesajı

MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, "Türkiye olarak artık pandemi sürecindeki zor günleri geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Gaziantep’te de zor günler geçiren esnafımızdan öğrencimize, tüm vatandaşlarımız artık normalleşme sürecini beklemektedir" dedi.

Zincir market ilaç satacaksa eczacı çalıştırma şartı getirilsin

MHP'li Yılmaz: Eğer 1.500 metrekare üzeri zincir marketlerde tezgah üstü ilaç satışına müsaade edilecekse her market başına, cirosuna göre eczacı istihdamında bulunması şartı getirilmelidir.

'AKP ve MHP sahaya indiğinde esnafa ne diyecek!'

CHP’li Salıcı: Türkiye’nin her noktasında dert var, tasa var. CHP’liler dertlere derman olmak için meydanda. AKP küçük ortağının vesayeti altına girdi. AKP ve MHP’yi sahaya davet ediyorum. Sokağa indiklerinde vatandaşa ve esnafa ne diyecekler merak ediyorum.

Olay Röportaj

Kapatılan Halkın Emek Partisi genel başkanı Ahmet Fehmi Işıklar HDP yönetimine çağrıda bulunarak “MHP’yi ikna edin, Diyarbakır annelerini toplayıp. çözüm bulun” çağrısında bulundu.

Yer Yerinden Oynayacak

Kapatılan Halkın Emek Partisi genel başkanı Ahmet Fehmi Işıklar HDP yönetimine tarihi bir çağrıda bulundu.

Kurt Kışı Geçirir Ama Yediği Ayazı Unutmaz

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Covid-19 virüsü sebebiyle esnafın yaşadığı problemlere dikkat çekerek, HES Kodu kullanılarak kafeler, lokantalar, kahveler ve restoranların yeniden açılabileceğini söyledi.

“ Allahtan Korkmuyor musunuz? ”

Ankara Kahveciler ve Esnaf Odası Başkanı İsa Güven, Mersin Tarsus’ta kahvecilik yapan meslektaşı Orhan Erten’in intihar haberi sonrası isyan etti. İsa Güven sosyal medya aracılığıyla açıklamada bulundu.

Vatandaşın Parası Olsa, Et Alacak

Türkiye Kasaplar Besiciler Et ve Et Ürünleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Fazlı Yalçındağ, www.esnafhabertv.com'un sorularını cevapladı. Yanardağ " 1 kilo baklava 100 liranın üzerindedir. Böyle bakınca et pahalı değildir." dedi.

MHP'den Özel Halk Otobüscülerine Ziyaret

Ankara Büyükşehir Belediye(ABB) Meclisi MHP Grup Başkanvekili Murat Ilıkan, "Başkentimizin ulaşımı ve ekonomisi için kritik önem taşıyan ulaşım sektörü esnafımızın ayakta kalmasını sağlayacak düzenlemelere Ankara Büyükşehir Belediyesi MHP Grubu olarak her zaman destek olduk" dedi.

MHP İl Başkanı Sonunda Patladı

Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP'nin Edirne İl Başkanı Zakir Tercan'dan beklenmedik bir esnaf çıkışı geldi.