Mustafa Talha Cabadak Haberleri

Mustafa Talha Cabadak Haberleri

Esnaf Kredileri İçin Acil Çağrı

Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği'nin İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirdiği "Sorun Varsa Çözüm Var Türkiye'nin Esnaf ve Sanatkarı Var" isimli projesi kapsamında “Pandemi Döneminde Esnaf Kredileri Sorunları” Toplantısı 7 Mart 2021 Pazar günü saat 14.00'da online olarak zoom programı üzerinden gerçekleştirildi.

Motokurye Ölümleri Korkutuyor

Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Başkanı Çağdaş Yavuz kuryelerin sıkıntılarını, mesleğin zorluklarını ve pandemi sürecinde motokuryelerin yaşadıklarını esnafhaber.com editörlerinden Mustafa Talha Cabadak’a anlattı.

Motokuryelerin Sorunları Yakında esnafhabertv.com'da

Önemli sorun ve sıkıntıların ele alındığı röportaj yakında esnafhabertv.com'da...

Eskişehir Esnafı Tedirgin

Eskişehir merkezde elektronik ürünler satan bir dükkâna giren ve rahat tavırları ile 15 bin TL değerinde ürün çalan hırsızların kendi aralarında kavga etmesi, sigara molası vermesi pes dedirtti. Olayın ertesi günü bir diğer esnafın da iş yeri kapısının zorlaması bölgede tedirginlik oluşturdu.

Dolmuş Esnafına OTURGİT'ten Mesaj Var

Oturgit firması yetkilisi “Biz yaptığımız işin esnafı olumlu ya da olumsuz bir yansıması olduğunu düşünmüyoruz. “ dedi. 

Emek Hırsızlarına Geçit Vermeyeceğiz

Taksicilerin 'Uber' tartışması bitmeden dolmuşçulardan 'Otur Git' tartışmasında Sincan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İsa Yalçın 'Otur Git' isimli uygulama hakkında Ensafhabertv.com editörlerinden Mustafa Talha Cabadak’a konuştu. 

"AVM Açıksa Esnafta Açılsın"

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Başkanı Nuri Demir, Avmlerde kalabalık olabiliyorsa kahvehaneler, hamamlar ve futbol sahalarının açılması gerektiğini söyledi.

İspatlamazsan İstifa Et !

Kadıköy'de ki İnternet Kafeciler eyleminde sözcülük yapan ve İstanbul İnternet Kafeciler Odasına başkan adaylığını koyacağını söyleyen Fırat Çağlar Özer, Ümit Büyük 'ün suçlamalarına Esnafhabertv.com editörlerinden Mustafa Talha Cabadak aracılığıyla yanıt verdi.

Herkes Sussun ! Ustalar Konuşuyor

Esnaf ve sanatkarlara www.esnafhabertv.com muhabirleri sektör sektör esnaf ve sanatkarları gezerek esnafların sorunlarını kendilerinden dinledi.

“15 Şubattan Sonra Esnafı Tutmam”

İstanbul İnternet Kafeciler Odası Başkanı Ümit Büyük Kadıköy’de bir grup esnafın yaptığı eylemden sonra başlayan polemiği, süreci ve bilinmeyenleri esnafhabertv.com editörlerinden Mustafa Talha Cabadak’a anlattı.

Bakın Kadıköy Eyleminin Arkasından Ne Çıktı?

İstanbul İnternet Kafeciler Odası Başkanı Ümit Büyük Kadıköyde bir grup esnafın yaptığı eylemden sonra başlayan polemiği, süreci ve bilinmeyenleri esnafhabertv.com editörlerinden Mustafa Talha Cabadak’a anlattı