Seçimi Kazanan İsa Güven Vites Büyüttü

PAYLAŞ

Ankara Kahveciler Esnaf Odası seçimlerini yeniden İsa Güven kazandı. İsa Güven “Ankara tamam, sırada federasyon var” dedi.

Hafta sonu Başkent Dügün Salonu’nda gerçekleştirilen 20. Genel kurula hava şartları nedeniyle  bir çok delege katılamadı. İsa Güven ile Mehmet Muzaffer Akbıyık’ın yarıştığı seçimlere  1317 delegeden 480’ini katıldı. Seçimlerde Mehmet Muzaffer Akbıyık 156  oy alı4rken  İsa Güven 312  oy aldı. Seçimlerde   12 oy ise iptal edildi.

İsa  Güven seçimlerden sonra şu açıklamayı yaptı:

“20. olağan genel kurulunu bugün gerçekleştirdik."İsa Güven bana güven" sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda bana ve ekip arkadaşlarıma güvenerekoylarını kullanarak bizlere güvenen meslekdaşlarımız varolsun.Yolumuza devam edeceğiz Allah izin verirse...Ankara Kahveciler esnafı kazandı, Türkiye kazandı.. Bu süreç boyunca beni yalnız bırakmayan arkadaşlarıma, dostlarıma ve değerli meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal edin.”

Güven Vites Büyüttü

Ankara Kahveciler Esnaf Odası Başkanı İsa Güven seçimlerden sonra ilk hedefininTürkiye Kahveciler Kıraathaneciler veBüfeciler Federasyonu olduğunu belirterek  “Genel Başkan adayı olarak Türkiye turuna, meslekdalarımı , odaları ziyarete devam edeceğim. Bilsinler ki Ankara tamam sırada Federasyon var” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN