Yerel Yönetim

Sakarya'ya 64 Kilometrelik Botanik Vadisi Sakarya'ya 64 Kilometrelik Botanik Vadisi
Bakan Karaismailoğlu, Lefkoşa Kuzey Çevre Yolu'nun açılışını gerçekleştirdi Bakan Karaismailoğlu, Lefkoşa Kuzey Çevre Yolu’nun açılışını gerçekleştirdi
Ankara'lı Esnaf Der ki Lezzet Ankara Ankara'lı Esnaf Der ki; Lezzet Ankara
İmamoğlu Halk Bakkalı Sunar İmamoğlu Halk Bakkalı Sunar
Esnaftan Başkana Teşekkür Yemeği Esnaftan Başkana Teşekkür Yemeği
Konyaaltı Esnafım Hoşgeldin Konyaaltı Esnafım Hoşgeldin
Konya Esnafı 150 Milyonun  Peşinde Konya Esnafı 150 Milyonun Peşinde
Erdoğan'ın Emri: Vatandaşın Esnafa Olan Borcunu Kapatın Erdoğan'ın Emri: Vatandaşın Esnafa Olan Borcunu Kapatın
Trabzon'da 500 Esnafa Gıda Yardımı Trabzon'da 500 Esnafa Gıda Yardımı
Esnaf Başkanının Telefonlarına Çıkmıyor Esnaf Başkanının Telefonlarına Çıkmıyor
Ankara Büyükşehir'den Esnafa Destek Paketi Ankara Büyükşehir'den Esnafa Destek Paketi
İmamoğlu Esnafı Yaktı İmamoğlu Esnafı Yaktı
Didim Şoför Esnafı Zam İstiyor Didim Şoför Esnafı Zam İstiyor
Başkentte sebze fidesi için başvurular başladı Başkentte sebze fidesi için başvurular başladı
Var Olasın Berber, Kuaför Esnafı Var Olasın Berber, Kuaför Esnafı
O ilçede esnafı yakından ilgilendiren iş merkezi inşaatı sürüyor O ilçede esnafı yakından ilgilendiren iş merkezi inşaatı sürüyor
'Belediyelerin durumu da esnaftan farklı değil' 'Belediyelerin durumu da esnaftan farklı değil'
Kadınlardan atölyede üretim, kafede satış Kadınlardan atölyede üretim, kafede satış
Manisa'da esnafa 'Rehavete kapılmayalım' uyarısı Manisa'da esnafa 'Rehavete kapılmayalım' uyarısı
Bodrum'da esnaf bilgilendirme toplantısı Bodrum'da esnaf bilgilendirme toplantısı
Yerel Yönetim Haberleri

Sakarya'ya 64 Kilometrelik Botanik Vadisi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin, Türkiye’nin en güzel kokulu güzergahı olarak nitelendirdiği ve yaklaşık 2 milyon bitkinin yer aldığı 64 kilometre uzunluğa sahip Botanik Vadisi Projesi’nde sona gelindi.

Bakan Karaismailoğlu, Lefkoşa Kuzey Çevre Yolu’nun açılışını gerçekleştirdi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın da video konferans ile katılım sağladığı Lefkoşa Kuzey Çevre Yolu’nun açılışını gerçekleştirdi.

Ankara'lı Esnaf Der ki; Lezzet Ankara

Ankara Büyükşehir'den ücretsiz kar amacı gütmeyen Lezzet Ankara uygulaması başlatıldı.

İmamoğlu Halk Bakkalı Sunar

Ekrem İmamoğlu "Ceplerinde İstanbul Kart taşımakta olan bütün vatandaşlarımız, bugünden itibaren 'Halk Bakkal' logolu mahalle bakkallarında kartlarını kullanarak alışveriş yapabilecekler. " dedi

Esnaftan Başkana Teşekkür Yemeği

Alemdar Caddesi esnafı, Başkan Büyükakın’a yaptıkları çalışma için bir teşekkür pankartı asarken, “Bizi mağdur etmeden çalışmaları en kısa sürede tamamlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’a teşekkür ediyoruz” ifadelerinin altında da bir hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Konyaaltı Esnafım Hoşgeldin

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde 2 bine yakın esnaf, tüketiciden ve esnaftan komisyon almayan e-ticaret uygulaması çatısı altında toplandı.

Konya Esnafı 150 Milyonun Peşinde

Türk siyasetinin 128 Milyar Dolar polemiğinin değişik versiyonu Konya'da yaşanıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'ın" bizim pandemi desteğimiz 150 milyon! İddianız eksik, hayaliniz noksan. Boş hedeflerle vakit geçirmek yerine Konya'mızı tanımanızı ve bizi yakından takip etmenizi tavsiye ediyorum. Öğreneceğiniz çok şey var” sözleri esnafın gündemine oturdu. Esnaf paranın peşine düştü.

Erdoğan'ın Emri: Vatandaşın Esnafa Olan Borcunu Kapatın

Ak Parti "İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın alış-veriş yaptığı esnaflar sessizce ziyaret edilmeli, borçlarını yatıramayan aileler varsa hesapları kapatılmalıdır. Hayırsever vatandaşların yapacakları yardımlara da öncülük yapılmalı ve yol gösterilmelidir” dedi

Trabzon'da 500 Esnafa Gıda Yardımı

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis nisan ayı toplantılarının 4’üncü oturumu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başkanlığında yapıldı.

Esnaf Başkanının Telefonlarına Çıkmıyor

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, telefonlarını açmayan Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker’i sert dille eleştirdi. Altındal, olayı hadsizlik olarak nitelendirdi.

Ankara Büyükşehir'den Esnafa Destek Paketi

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Meclisi, Kızılcahamam ilçesindeki Kasaplar Çarşısı'nda çıkan yangında işyerleri zarar gören esnafa, 15 bin lira nakdi yardım yapılma kararı çıkarken Özel Halk Otobüsü esnafına nakdi yardım yapılacak

İmamoğlu Esnafı Yaktı

Kapalıçarşı ve Çemberlitaş esnafı, pandemi ile ekonomik sıkıntıların arttığı bir dönemde otoparkın kapatılmasının kendilerine büyük darbe vurduğunu kaydetti.

Didim Şoför Esnafı Zam İstiyor

Cengiz " taleplerimiz göz önünde tutulursa ulaşım sektöründe hizmet veren esnafımız ayakta kalabilir, aksi durumda birçok şoför esnafı kontak kapatmak zorunda kalacaktır.” dedi.

Başkentte sebze fidesi için başvurular başladı

 Bu yıl ilk kez pandemi nedeniyle dijital ortamda tarımsal destek başvurularını almaya başlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecine geçilmesi ve teknik nedenlerle sebze fidesi için online başvuruda bulunamayan üreticiler için yüz yüze başvuru sürecini başlattı.

Var Olasın Berber, Kuaför Esnafı

Odunpazarı Belediyesi Eskişehir Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası (ESKUBER) ile birlikte down sendromlu çocukların hayalini gerçekleştirdi. Kimi prenses kimi de asker, polis, efe oldu. Etkinlikte çocuklara hayal ettikleri karakterlerin kostümleri giydirildi.

O ilçede esnafı yakından ilgilendiren iş merkezi inşaatı sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Gördes Belediyesi işbirliğinde, Gördes'e kazandırılacak olan iş merkezi ve otopark projesinde çalışmalar devam ediyor

'Belediyelerin durumu da esnaftan farklı değil'

İzmir'de Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, pandemi ve deprem felaketlerinden etkilenerek sıkıntılı günler geçiren esnafla bir araya geldi.

Kadınlardan atölyede üretim, kafede satış

Adana Büyükşehir Belediyesi kadınlara yönelik iki önemli proje olan Mutfak Atölyesi ve Payhane Kafe'nin açılışını yaptı. Başkan Zeydan Karalar, “Kadınlarımız her alanda erkeklerle eş ve eşit olmadığı sürece müreffef bir ülke olamayız” dedi

Manisa'da esnafa 'Rehavete kapılmayalım' uyarısı

İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen “Dinamik Denetim Süreci” kapsamında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, şehir merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, maske-mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulundu, normalleşme kararları ile ilgili bilgilendirdi.

Toplam 637 haber.