Yerel Yönetim

Konya Esnafı 150 Milyonun  Peşinde Konya Esnafı 150 Milyonun Peşinde
Erdoğan'ın Emri: Vatandaşın Esnafa Olan Borcunu Kapatın Erdoğan'ın Emri: Vatandaşın Esnafa Olan Borcunu Kapatın
Trabzon'da 500 Esnafa Gıda Yardımı Trabzon'da 500 Esnafa Gıda Yardımı
Esnaf Başkanının Telefonlarına Çıkmıyor Esnaf Başkanının Telefonlarına Çıkmıyor
Ankara Büyükşehir'den Esnafa Destek Paketi Ankara Büyükşehir'den Esnafa Destek Paketi
İmamoğlu Esnafı Yaktı İmamoğlu Esnafı Yaktı
Didim Şoför Esnafı Zam İstiyor Didim Şoför Esnafı Zam İstiyor
Başkentte sebze fidesi için başvurular başladı Başkentte sebze fidesi için başvurular başladı
Var Olasın Berber, Kuaför Esnafı Var Olasın Berber, Kuaför Esnafı
O ilçede esnafı yakından ilgilendiren iş merkezi inşaatı sürüyor O ilçede esnafı yakından ilgilendiren iş merkezi inşaatı sürüyor
'Belediyelerin durumu da esnaftan farklı değil' 'Belediyelerin durumu da esnaftan farklı değil'
Kadınlardan atölyede üretim, kafede satış Kadınlardan atölyede üretim, kafede satış
Manisa'da esnafa 'Rehavete kapılmayalım' uyarısı Manisa'da esnafa 'Rehavete kapılmayalım' uyarısı
Bodrum'da esnaf bilgilendirme toplantısı Bodrum'da esnaf bilgilendirme toplantısı
Yavaş'tan Esnafa Üçüncü Yardım Yavaş'tan Esnafa Üçüncü Yardım
Diyarbakır'da belediye esnaf ve çalışanlarını yalnız bırakmıyor Diyarbakır'da belediye esnaf ve çalışanlarını yalnız bırakmıyor
O ilin esnafına müjde: Halk Kart'ın şubat tutarları hesapta! O ilin esnafına müjde: Halk Kart’ın şubat tutarları hesapta!
Borçlandım, Darlandım,Müşterimi Kaybettim Borçlandım, Darlandım,Müşterimi Kaybettim
Başkandan Silifke'de esnaf ziyaretleri Başkandan Silifke'de esnaf ziyaretleri
Esnafı da ziyaret eden Soyer'den Bakırçay'a müjdeler Esnafı da ziyaret eden Soyer'den Bakırçay'a müjdeler
Yerel Yönetim Haberleri

Konya Esnafı 150 Milyonun Peşinde

Türk siyasetinin 128 Milyar Dolar polemiğinin değişik versiyonu Konya'da yaşanıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'ın" bizim pandemi desteğimiz 150 milyon! İddianız eksik, hayaliniz noksan. Boş hedeflerle vakit geçirmek yerine Konya'mızı tanımanızı ve bizi yakından takip etmenizi tavsiye ediyorum. Öğreneceğiniz çok şey var” sözleri esnafın gündemine oturdu. Esnaf paranın peşine düştü.

Erdoğan'ın Emri: Vatandaşın Esnafa Olan Borcunu Kapatın

Ak Parti "İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın alış-veriş yaptığı esnaflar sessizce ziyaret edilmeli, borçlarını yatıramayan aileler varsa hesapları kapatılmalıdır. Hayırsever vatandaşların yapacakları yardımlara da öncülük yapılmalı ve yol gösterilmelidir” dedi

Trabzon'da 500 Esnafa Gıda Yardımı

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis nisan ayı toplantılarının 4’üncü oturumu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başkanlığında yapıldı.

Esnaf Başkanının Telefonlarına Çıkmıyor

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, telefonlarını açmayan Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker’i sert dille eleştirdi. Altındal, olayı hadsizlik olarak nitelendirdi.

Ankara Büyükşehir'den Esnafa Destek Paketi

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Meclisi, Kızılcahamam ilçesindeki Kasaplar Çarşısı'nda çıkan yangında işyerleri zarar gören esnafa, 15 bin lira nakdi yardım yapılma kararı çıkarken Özel Halk Otobüsü esnafına nakdi yardım yapılacak

İmamoğlu Esnafı Yaktı

Kapalıçarşı ve Çemberlitaş esnafı, pandemi ile ekonomik sıkıntıların arttığı bir dönemde otoparkın kapatılmasının kendilerine büyük darbe vurduğunu kaydetti.

Didim Şoför Esnafı Zam İstiyor

Cengiz " taleplerimiz göz önünde tutulursa ulaşım sektöründe hizmet veren esnafımız ayakta kalabilir, aksi durumda birçok şoför esnafı kontak kapatmak zorunda kalacaktır.” dedi.

Başkentte sebze fidesi için başvurular başladı

 Bu yıl ilk kez pandemi nedeniyle dijital ortamda tarımsal destek başvurularını almaya başlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecine geçilmesi ve teknik nedenlerle sebze fidesi için online başvuruda bulunamayan üreticiler için yüz yüze başvuru sürecini başlattı.

Var Olasın Berber, Kuaför Esnafı

Odunpazarı Belediyesi Eskişehir Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası (ESKUBER) ile birlikte down sendromlu çocukların hayalini gerçekleştirdi. Kimi prenses kimi de asker, polis, efe oldu. Etkinlikte çocuklara hayal ettikleri karakterlerin kostümleri giydirildi.

O ilçede esnafı yakından ilgilendiren iş merkezi inşaatı sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Gördes Belediyesi işbirliğinde, Gördes'e kazandırılacak olan iş merkezi ve otopark projesinde çalışmalar devam ediyor

'Belediyelerin durumu da esnaftan farklı değil'

İzmir'de Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, pandemi ve deprem felaketlerinden etkilenerek sıkıntılı günler geçiren esnafla bir araya geldi.

Kadınlardan atölyede üretim, kafede satış

Adana Büyükşehir Belediyesi kadınlara yönelik iki önemli proje olan Mutfak Atölyesi ve Payhane Kafe'nin açılışını yaptı. Başkan Zeydan Karalar, “Kadınlarımız her alanda erkeklerle eş ve eşit olmadığı sürece müreffef bir ülke olamayız” dedi

Manisa'da esnafa 'Rehavete kapılmayalım' uyarısı

İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen “Dinamik Denetim Süreci” kapsamında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, şehir merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, maske-mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulundu, normalleşme kararları ile ilgili bilgilendirdi.

Bodrum'da esnaf bilgilendirme toplantısı

Green Destinations kapsamında Uluslararası Quality Coast- Sürdürülebilir Kıyı Turizmi Ödül Programına Bitez olarak başvuran Bodrum Belediyesi, bölge esnaflarını bilgilendirmeye devam ediyor.

Yavaş'tan Esnafa Üçüncü Yardım

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, salgın nedeniyle kapanan sektör çalışanlarından kendilerine başvuranlara üçüncü kez nakit ödemesi yapılacağını duyurdu.

Diyarbakır'da belediye esnaf ve çalışanlarını yalnız bırakmıyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kovid-19 salgını tedbirleri nedeniyle işyerleri kapalı olan 2 bin 380 esnafa bin 500 Lira nakdi destek verirken esnafın yanında çalışan 8 bin 417 çalışana ise gıda kolisi yardımında bulundu.

O ilin esnafına müjde: Halk Kart’ın şubat tutarları hesapta!

Mersin Büyükşehir Belediyesi, dar gelirli yurttaşlara verilen Halk Kart’ın Şubat ayı tutarlarını hesaplara yükledi.

Borçlandım, Darlandım,Müşterimi Kaybettim

İstanbul Planlama Ajansı, ‘İstanbul’da Pandemi Döneminde Mahalle Esnafı Araştırması’nı yayınladı. Araştırmaya göre, esnafın yüzde 92.6’sı da kira, fatura ve işçi ücreti gibi sabit işletme giderlerini karşılamakta sıkıntı yaşıyor.

Başkandan Silifke'de esnaf ziyaretleri

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, kent merkezi başta olmak üzere ilçelerde de sürdürdüğü esnaf ziyaretlerine bu kez Silifke’de devam etti.

Toplam 631 haber.