AK Parti'den Kooperatife Ziyaret

AK Partili Siyasetçilerden oluşan bir grup, Tokat Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret ederek temaslarda bulundu.

PAYLAŞ

Tokat Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret eden Hayati Yazıcı ve beraberinde ki siyasetçiler Ahmet Hamdi Aydoğan'dan esnaf hakkında bilgi aldı. Kooperatifin sosyal medya hesaplarında ziyareti duyurduğu metin ise şöyle :

Gümrük ve Ticaret eski bakanımız Ak parti Genel Başkan Yardımcısı sayın Hayati Yazıcı, Ak Parti grup Başkan vekili sayın Özlem Zengin, Tokat milletvekili Yusuf Beyazıt, Tokat Belediye Başkanı sayın Eyüp Eroğlu, Ak Parti İl Başkanı sayın Cüneyt Aldemir, İl Genel Meclis başkanı sayın Erol Duyum, Ak Parti gençlik kolları başkanı sayın Mesut Aktürk, Ak Parti il Genel meclis üyesi sayın Kaya Çakırtaş, kooperatifimizi ziyaret ederek, esnaf ve sanatkarlarımızın talepleri konusunda, yönetim kurulu başkanımız Ahmet Hamdi Aydoğan, yönetim kurulu üyelerimiz terziler ve Hazır Elbiseciler Esnaf Odası Başkanı Murat Sarı ve Salih Kaymak ile görüş alışverişinde bulundular. Sayın eski bakanımıza, başta esnaf ve sanatkarımızın kredilerinin ertelenmesi hususundaki taleplerini ve esnaf ve sanatkarımızın karşılaştıkları diğer problemler iletilerek bu konuda destekleri talep edilmiştir. Verimli geçen ziyarette gösterdikleri ilgi ve nezaket için teşekkür ederiz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN