Konyalı Belediyeden Esnafa E-Ticaret Desteği

Coronavirüsle mücadele kapsamında Konya Ilgın Belediyesi, daha önce kiracılarına uyguladığı kira indirimi ve kira ertelemesiyle ilgili kararları uygulamaya koymuştu. Ilgın Belediyesi, al götür veya paket servisi yapan işletmeler başta olmak üzere her işletmeye özel bir web sayfa tasarlayarak, Ilgınlı esnafların kendi tanıtımını yapmasına öncülük etmeyi hedefliyor.

PAYLAŞ


Konya Ilgın Belediyesi'nin hayata geçirmeyi planladığı internet ve esnaf birleşimi amaçlayan projesi duyuruldu. Yeni proje esnafların www.esnafimizinyanindayiz.com web sitesine girerek iş yerlerine ait işletme profili oluşturmasına, hizmetlerini, tanıtım görseli veya videosunu, iletişim bilgilerini vb. verileri işleyerek iş yerine özel web sayfası oluşturmaya imkân sağlamaktadır.

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik içerisinde olmak gerektiğini vurgulayarak her daim esnafların yanında olduklarını ifade etti. Konuyla ilgili detaylı açıklamada bulunan Başkan Ertaş; “Ilgın Belediyesi olarak salgının yayılmasını önlemek amacıyla tedbirlerimizi almaya devam ediyoruz. Bu zorlu sınavdan birlikte başarıyla çıkacağız inşallah. Bugüne kadar her daim yanlarında olduğumuz esnaf kardeşlerimize bu zor günlerinde de destek vermeye devam ediyoruz. Şimdi her zamankinden daha fazla bir şekilde esnafımızın yanında durma vaktidir. Esnaflarımız için hazırladığımız web sitemiz sadece bugünler için değil daha sonrasında da esnafımızın ücretsiz olarak reklamını ve tanıtımını yapabileceği bir alan haline gelecek. Tüm esnaf kardeşlerime hayırlı bereketli bol kazançlar diliyorum.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN