Manisa'da esnafa 'Rehavete kapılmayalım' uyarısı

İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen 'Dinamik Denetim Süreci' kapsamında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, şehir merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, maske-mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulundu, normalleşme kararları ile ilgili bilgilendirdi.

PAYLAŞ

 

Hürriyet'in haberine göre kademeli normalleşmeyle rehavete kapılınmaması gerektiğini vurgulayan Başkan Ergün, “Tedbirlerimize aynı kararlılıkla devam edersek, özlediğimiz günlere daha kısa sürede kavuşuruz” dedi.

EKİBİYLE BİRLİKTE

Başkan Ergün’e, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Başkan Danışmanları Azmi Açıkdil ve Nursel Ustamehmetoğlu, Daire Başkanları, meclis üyeleri, MANULAŞ Genel Müdürü Mehmet Özgür Temiz ve muhtarlar eşlik etti. Barış Manço Meydanı’ndan başlayıp Sekiz Eylül Caddesi güzergahında tek tek esnafı ziyaret eden, vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ergün, tedbirin elden bırakılmamasını istedi. Bir an evvel tam anlamıyla normalleşmenin sağlanması için, rehavete kapılmadan mücadeleye devam edilmesi gerektiğini belirten Başkan Ergün, “Hem kendi sağlığımız, hem de diğer insanların sağlığı için aynı kararlılıkla mücadeleye devam etmeliyiz. Özlediğimiz günlere kavuşmak için lütfen tedbiri elden bırakmayalım” dedi.

ÇOCUKLARLA HEDİYELER

Yaklaşık 2 saat süren esnaf ziyareti sırasında, Başkan Ergün çocuklarla özel olarak ilgilendi. Miniklere kırtasiye seti ve üzüm hediye eden Başkan Cengiz Ergün, koronavirüs salgınına karşı miniklere uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi. Salgının ciddiyetini çocuklara anlatan Başkan Ergün, maske kullanımının önemine dikkat çekti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN