Promosyon dünyası 6 Ekim'de Promoexpo'da buluşuyor

PROMOTÜRK (Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği) 'ün düzenlediği Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri (PROMOexpo) Fuarı 06-09 Ekim tarihleri arasında CNR İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açıyor. Firmaların global gücü olmaya bu yıl da devam edecek olan PROMOexpo sektörde on binlerce üründe uygulanan teknolojik yenilikleri, gelişmeleri ve fırsatları yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayacak nitelikli alıcıların beğenisine sunacak.

PAYLAŞ
Promosyon dünyası 6 Ekim'de Promoexpo'da buluşuyor
PROMOTÜRK (Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği) ’ün düzenlediği Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri (PROMOexpo) Fuarı 06-09 Ekim tarihleri arasında CNR İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açıyor. Firmaların global gücü olmaya bu yıl da devam edecek olan PROMOexpo; sektörde on binlerce üründe uygulanan teknolojik yenilikleri, gelişmeleri ve fırsatları yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayacak nitelikli alıcıların beğenisine sunacak.

Alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri (PROMOexpo) Fuarı 06-09 Ekim tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açıyor.

Pandemi öncesi ürün tedarikinin önemli kısmını Uzak Doğu’dan gerçekleştiren Asya, Avrupa ve Afrika ülkeleri pandemi döneminde alternatif pazar arayışına girerken; coğrafi konumu, kaliteli ürün ve hızlı teslimat noktasındaki çevikliği ile dünya ülkelerini ülkemizde düzenlenecek PROMOexpo fuarına çekti.

Promosyon ve hediyelik eşya sektörüne dair her türlü teknolojik yenilikleri, gelişmeleri ve fırsatları uluslararası alıcılarla bir araya getirecek olan fuar, yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayacak nitelikli kurumları ağırlayacak.

Fuarda teknolojik inovatif promosyon ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım ve hijyen malzemeleri, deri, tekstil ve dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, ev gereçleri ve elektronik gereçler gibi sektöre ait on binlerce ürün sergilenecek. Özellikle son dönemde oldukça talep gören hijyen malzemeleri, iç piyasanın yanında yabancı kurumsal satın almacıların da en çok tercih ettiği ürünler arasında olacak. 

35 ÜLKEDEN 200’E YAKIN KURUMSAL SATIN ALMACI GELİYOR

Türkiye’nin promosyon ve hediyelik eşya ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmalar, fuar süresince sektör profesyonelleri ile buluşacak ve binlerce tedarikçiyle iş görüşmesi gerçekleştirecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN