TESKOMB Afet Ve Pandemiye Karşı Alarmda

TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül 10 Ağustos Salı günü Başkanlık Divanı ile son günlerde yaşanan afet ve pandemiye ilişkin yapılan çalışmaları değerlendirdi.

PAYLAŞ

Türkiye'nin 4 bir yanında yaşanan yangın ve sel felaketlerine karşı mücadelenin yanısıra pandemiye karşı çabalar esnaf ve sanatkar için büyük önem taşıyor. 

TESKOMB salgın sürecinden kepenk kapatan esnaf ve sanatkara Karadeniz bölgesinde yaşanan sel felaketi  ve yangın felaketinde yaşanan sorunlara karşı esnafın yanında olmaya devam ediyor.

Bu bağlamda değerlendirmelerine devam eden TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül 10 ağustos salı günü video konferans toplantısı gerçekleştirdi.

Talat Odabaşı İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Danışmanı tarafından yapılan açıklamada ; 

" Bölge Birliklerimizin Genel Kurul tarihlerinin belirlenmesi ve son günlerde yaşanan sel, orman yangınları felaketleri ile ilgili genel durum değerlendirmesi ve bu süreçte yapılan iş ve işlemlerle alakalı bilgilerin paylaşıldığı toplantı verimli geçmiştir. Toplantıya Genel Başkan Vekili Mehmet Emin Varan ve Genel Müdür Güler Zincirkıran’da katılmışlardır."dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN